ДРУЖНІ ЗУСТРІЧІ

/Files/photogallery/7958.jpg
Організатор:
Клуб "Анна Ярославна"
Дата початку:
29.10
Дата завершення:
01.11
Час початку:
08:00
Час завершення:
17:00
Місце проведення заходу:
Броварська ЗОШ 6
Опис:

Зустрічі ініціювала засновниця клубу «Анна Ярославна», ветеран освіти В.О.Ворона, яка і започаткувала ще 25 років тому дружбу між містами, сім’ями українців і французів.

/Files/images/drujn_zustrch/Изображение 098.jpg

Ансамбль «Лілея» (керівник Панченко Л.О.) Дитячої музичної школи, усі присутні в патріотичному піднесенні виконали Гімни України і Франції. Учні школи показали творчі досягнення, прочитали «Листи про щастя». Усіх вразив власний вірш учениці 11 класу Ірини Моньки, виступи жонглера Чугунова Кирила, юної балерини Денеж Лізи, художній вернісаж Драпати Анастасії.

Присутні вшанували пам'ять Марі Франс, яка упродовж 20 років сприяла підтримці україно-французької дружби, зокрема, дружби між дітьми двох країн.

/Files/photogallery/831/Изображение 082.jpg

/Files/photogallery/831/Изображение 083.jpg

Гостей привітала директор школи Л.М.Теплюк. Людмила Миколаївна запевнила, що з 2015 року у школі буде започатковано вивчення французької мови як іноземної.

Заходи відвідали: Коровіна О.О. – координатор міжнародних зв’язків управління економіки Броварської міської ради, Кривобок Н.А., Куліш І.М. – кореспонденти Міськрайонного радіомовлення, Ярмоленко А.А. – директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Попова Л.М. – доцент, заступник директора Інституту педагогіки і психології НПУ ім.М.Драгоманова, Гудій С.О. – викладач НПУ ім.М.Драгоманова, Зазуляк О.Ю. – методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради.

30 жовтня Броварським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Асоціацією допомоги людям «Надія» і Асоціацією «Друзі Броварів», до складу якої входять гості із Франції, було проведено благодійну акцію для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. У рамках акції 50 сімей отримали грошову допомогу (по 500 грн.) від представників французької делегації. Голова делегації пан Патрік зазначив: «Українці можуть бути впевнені, що не залишились одинокими у скрутний час і мають підтримку небайдужих людей у всьому світі, в тому числі у Франції».

wym-1415089078971